zabawy stymulujące rozwój mowy małych dzieci
Nowy MAMO! TATO! Naucz mnie mówić! 100 zabaw stymulujących rozwój mowy małych dzieci Zobacz większe

Tylko online

MAMO! TATO! Naucz mnie mówić! 100 zabaw stymulujących rozwój mowy małych dzieci

EBOOK

MAMO! TATO! Naucz mnie mówić!

100 zabaw stymulujących rozwój mowy małych dzieci

(od wieku niemowlęcego do przedszkolnego)

Drogi Rodzicu!

Do rozwoju mowy Twoje dziecko potrzebuje przede wszystkim Ciebie ????.

Nie ma wielkiego znaczenia, czy ma 5, czy 105 zabawek wokół siebie. Dlatego zabawy, które tu znajdziesz nie wymagają wielu przedmiotów, ani wielkich przygotowań. Są łatwe do przygotowania i przeprowadzenia.

Nie musisz czekać, aż coś samo się stanie, aż Twój maluch sam nauczy się mówić. Możesz aktywnie i świadomie włączyć się w ten proces.

W ten sposób nie tylko obserwujesz, jak szybko maluszek osiąga kolejne etapy, ale też wiesz, jak go stymulować i pobudzać jego rozwój. Zarówno z perspektywy dziecka, jak i rodzica, jest to bardzo przyjemne. Maluszek często, systematycznie dostaje Twoją uwagę (a to Tygryski lubią najbardziej ????), a Ty zyskujesz błogą świadomość, że jako rodzic, przewodnik, wiesz co robisz, dokąd zmierzasz, wiesz, jak pomóc swojemu dziecku rozwijać się.

Błądzenie we mgle lub pozostawianie biegu spraw ślepemu losowi, przypadkowi, często rodzi niepewność, a nawet lęk. W końcu w grę wchodzi rozwój mowy Twojego dziecka, a to wysoka stawka, nie uważasz?

Mamy nadzieję, że ten zbiór 100 zabaw i ćwiczeń, stymulujących rozwój mowy dziecka już od wieku niemowlęcego zainspiruje Cię do ich wykorzystania i tworzenia nowych. Życzymy Wam dobrej zabawy, a Twojemu maluchowi, aby ruszając w świat przedszkolny w wieku 3 lat, umiał już sprawnie się porozumiewać. To pozwoli mu poczuć się pewnie poza domem, bezpiecznie, bo w razie czego przecież powie, czego potrzebuje, ale przede wszystkim otworzy mu drzwi do kontaktu z rówieśnikami.

Dobrej zabawy i sukcesów!