Nowy TABLICA MAGNETYCZNA - MIODEK Zobacz większe

TABLICA MAGNETYCZNA - MIODEK

Tablice motywacyjne dla dzieci

Magnetyczne tablice naklejane na lodówkę, które sprawiają radość z przyklejania magnesów i zdobywania punktów. Motywują dzieci by dobrze się zachowywały i mogły przykleić zieloną uśmiechniętą minkę zamiast smutnej czerwonej lub obojętnej żółtej. Tablice zawierają imiona dzieci. Dzięki temu mogą się z nimi utożsamiać co wpływa mobilizująco.

Zawartość zestawu:

• Tablica magnetyczna 40x30 cm
  • 91 minek magnetycznych 2,5x2,5 cm
  • 20 magnesów z zadaniami 6x3 cm
  • 10 magnesów do wpisania zadań 6x3 cm
  • Naklejka z imieniem dziecka *

* By otrzymać naklejkę z imieniem dziecka, proszę je napisać w komentarzu do zamówienia. Brak podania imienia oznacza wysłanie tablicy z pustym białym miejscem, w które dziecko będzie mogło wpisać swoje imię markerem.