MALOWANKA NA PŁÓTNIE - PAW Zobacz większe

MALOWANKA NA PŁÓTNIE - PAW

Malowanka na płótnie - PAW

Podobrazie – prawdziwe płótno canvas!

W zestawie znajdziesz:

Jedno płótno z nadrukowanym wzorem oraz zawieszki

To świetny pomysł, jeśli dziecko dopiero zaczyna przygodę z malowaniem obrazów. Linie wzoru pozwolą mu nie wyjeżdżać poza obszar elementów obrazka, dzięki czemu wyćwiczy się w trzymaniu pędzelka i równym malowaniu.

Namalowane i powieszone na ścianie – to takie proste!

Twórcza zabawa

Malowanka na płótnie to idealny wybór dla dziecka lubiącego twórcze prace ręczne.

Zestaw pozwala tworzyć piękne i praktyczne przedmioty, wprowadzając w niezwykły świat kształtów, faktur i kolorów.

Zamiana tradycyjnej papierowej kolorowanki na najprawdziwsze płótno canvas, całkowicie zmienia wymiar artystycznej rozrywki, daje jeszcze więcej możliwości i sprawia, że zabawa jest o wiele bardziej atrakcyjna dla małego artysty.

Zestaw polecamy do zabawy w domu, przedszkolu i szkole!

Malowanka na płótnie dostarczy maluchowi mnóstwo frajdy i pozwoli mu rozwinąć:

• zdolności artystyczne i poczucie estetyki
  • wyobraźnię i kreatywność
  • zdolności manualne
  • motorykę
  • cierpliwość i koncentrację

Zabawka bezpieczna dla dzieci

Malowanka na płótnie została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Płótna naciągnięte są na drewniane krosna (ramę), które są dokładnie oszlifowane. Do zestawu dołączone są zawieszki.

Zabawka dla dzieci powyżej 3 lat.

Zwartość zestawu:

• 1 x płótno canvas z malowanką