Nowy MIŚ ręcznie dziergany Zobacz większe

MIŚ ręcznie dziergany

Misiak ręcznie dziergany, z włóczki bawełnianej, przyjaznej dzieciom. Dla maluchów i starszaków. Przyjaciel na zawsze.

Wielkość misia: ok. 15 cm

Pamiętasz swojego pluszowego przyjaciela z dzieciństwa? Może jeszcze go masz? Pewnie ma swoje imię i zna wiele Twoich tajemnic i tych radosnych i tych smutniejszych. Przeżył z Tobą niejedną chorobę, był bohaterem niejednej zabawy.

Miś ręcznie robiony ma nie tylko oryginalne cechy, każdy jest przecież inny i niepowtarzalny. Fakt, że nie pochodzi z fabryki, a rodzi się w rękach człowieka daje mu też swoiste ciepło.

O emocjonalny rozwój maluchów dbamy właśnie poprzez ciepło, przyjaźń, zrozumienie, towarzystwo. Kiedy brakuje w pobliżu mamy i taty, bo czasami muszą zająć się swoimi dorosłymi sprawami, taki towarzysz potrafi pomóc w rozłące, spokojnie zasnąć, daje się nakarmić, ubrać, czy schować w kieszonce, kiedy czas na spacer, zniesie wszystkie humory i odpłaci zawsze tym samym, przyjaźnią.

Kupując misiaka dla swojego malucha, pamiętaj, że jest robiony ręcznie, więc kilka dni trzeba na niego poczekać. Warto!