Klocki Canoe + Zestaw Plansz

60 klocków Canoe w worku wzbogacone o zestaw plansz, który jest nieodzowny, jeśli chcesz wykorzystać w pełni możliwości klocków.

Klocki Canoe Worek 60 sztuk

60 sześciennych klocków drewnianych w  dwóch najbardziej kontrastowych kolorach, czarnym i  białym, z  nadrukowanymi prostymi wzorami geometrycznymi (koło, kwadrat, krzyżyk, iks).

Oryginalne wzornictwo i kolorystyka przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do twórczej zabawy.
Zabawa klockami Canoe silnie stymuluje zmysł wzroku, pracę lewej półkuli mózgu, zachęca do przemyślanego wyboru klocków.
Zestaw klocków w worku idealnie komponuje się z kompletem plansz (również w naszej ofercie), zabawa wówczas jest pełniejsza i jeszcze bardziej rozwijająca.
Wyprodukowano w Polsce z drewna bukowego I  gatunku. Malowane farbami bezpiecznymi dla dzieci, spełniającymi europejskie wymogi bezpieczeństwa. Klocki posiadają oznakowanie CE.

Zestaw plansz do klocków Canoe

Zestaw zawiera 34 plansze o różnym stopniu trudności. Może stanowić  komplet z workiem pełnym oryginalnych klocków.

Budowanie według wzoru to dla maluchów prawdziwe wyzwanie, które dzieci chętnie podejmują. Dobrze się bawiąc, ćwiczą przy okazji zmysł wzroku, naśladowanie, rozpoznawanie wzorów w różnych kombinacjach kolorystycznych, organizowanie przestrzeni oraz planowanie swojego działania.