MOWA A UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE

Autor postu      0 Komentarze  wyswietlen (101)
MOWA A UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE
Mowa to nie tylko myśl, którą możemy wyrazić, bo żeby owo wyrażenie było możliwe, potrzebujemy sprawnego narzędzia ruchowego w postaci narządów artykulacyjnych (język, wargi, podniebienie twarde, miękkie), współpracujących z całym systemem oddechowym i fonacyjnym (struny głosowe w krtani).

CO I JAK WIDZĄ MALUCHY?

Autor postu      0 Komentarze  wyswietlen (68)
CO I JAK WIDZĄ MALUCHY?
Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka. To on warunkuje rozwój poznawczy. Czy wiesz, że w chwili przyjścia na świat jest on jednym z najsłabiej rozwiniętych zmysłów?

NEUROPLASTYCZNOŚĆ MÓZGU... CO TO JEST?

Autor postu      0 Komentarze  wyswietlen (641)
NEUROPLASTYCZNOŚĆ MÓZGU... CO TO JEST?
Neuroplastyczność mózgu to zjawisko, którego nie możemy ignorować, opiekując się małymi dziećmi.

WCZESNA NAUKA CZYTANIA METODĄ SYLABOWĄ

Autor postu      0 Komentarze  wyswietlen (194)
WCZESNA NAUKA CZYTANIA METODĄ SYLABOWĄ
Dlaczego warto uczyć dzieci czytać już w młodszym wieku przedszkolnym?

Cukier krzepi?

Autor postu      0 Komentarze  wyswietlen (34)
Cukier krzepi?
Dzieci uwielbiają słodycze. Słabość do nich mamy też często my, dorośli. Niewielu z nas wie, że z cukrem wiążą się, zwłaszcza w przypadku maluchów, poważne niebezpieczeństwa - znacznie większe niż nadwaga.
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)