Klocki Canoe Worek 60 sztuk

Worek – 60 sześciennych klocków drewnianych w  dwóch najbardziej kontrastowych kolorach, czarnym i  białym, z  nadrukowanymi prostymi wzorami geometrycznymi (koło, kwadrat, krzyżyk, iks).

Oryginalne wzornictwo i kolorystyka przyciągają uwagę dzieci i zachęcają do twórczej zabawy.
Zabawa klockami Canoe silnie stymuluje zmysł wzroku, pracę lewej półkuli mózgu, zachęca do przemyślanego wyboru klocków.
Zestaw klocków w worku idealnie komponuje się z kompletem plansz (również w naszej ofercie), zabawa wówczas jest pełniejsza i  jeszcze bardziej rozwijająca.
Wyprodukowano w Polsce z drewna bukowego I  gatunku. Malowane farbami bezpiecznymi dla dzieci, spełniającymi europejskie wymogi bezpieczeństwa. Klocki posiadają certyfikat CE.